Internetové bankovnictví

Hello Bank! – přihlášení do internet banking

PŘIHLÁŠENÍ DO INTERNETOVÉHO BANKOVNICTVÍ HELLO BANK! NAJDETE ZDE

Hello Bank od 3. dubna 2023 přestala nabízet nové produkty klientům a fakticky se postupně stáhne z českého trhu. Podívejte se, co to znamená pro nové i stávající klienty Hello Bank!.

Níže necháváme text i odkazy v původním znění. Stávající klienti mohou dále všechny služby využívat, a tedy se hodí o odkazy a návody, jak se přihlásit do internetového bankovnictví.

Hello Bank myslí na lidi, kteří chtějí vše zařídit online

Hello Bank! je moderní banka, která je tu hlavně pro ty, kteří chtějí vše vyřídit bez zbytečného běhání na pobočky. Na našem trhu působí již přes 25 let (dříve pod jménem Cetelem), takže tu máme zavedenou značku, která ví, co čeští zákazníci chtějí.

Proto si běžný účet nebo vlastně jakýkoliv další produkt můžete zařídit plně online. Běžné úkony a služby jsou také zcela zdarma bez poplatků, což je super cesta, kterou se vydávají moderní banky v čele třeba s Air Bank, Fio Bankou, MONETA Money Bank a dalšími.

Mít účet, platební kartu a posílat peníze a nastavovat si vše online přes internetové bankovnictví je tak u Hello Bank! prostě zadarmo, jak by to mělo u bankovnictví prostě být.

Kromě běžných a spořících účtů si v Hello Bance zařídíte hlavně úvěrové produkty, což je specializace této banky.

Všechny produkty si pak snadno spravujete a máte nad nimi přehled díky internetovému bankovnictví nebo vymakané aplikaci pro chytré telefony, se kterou zvládnete vše kdykoliv a kdekoliv máte internetové připojení.

Hello Bank! – základní informace
Oficiální webhellobank.cz
Adresa sídlaKarla Engliše 3208/5, 150 00 Praha 5
Kód banky3050
BIC/SWIFTBPPFCZP1
Telefon257 080 080 (08:00 až 20:00 v pracovní dny)

Internetové bankovnictví Hello Bank

Protože moderní banka znamená, že úkony a své finance nemusíme řešit na pobočkách, tak i Hello Bank! nabízí internetové bankovnictví, díky kterému vidíte vše na jednom místě. Podíváte se na příchozí nebo odchozí platby, zadáte trvalé příkazy, inkasa, nebo si změníte limity. To všechno zdarma a na pár kliknutí v příjemném prostředí internetového bankovnictví Hello Bank!.

Samozřejmě je pro všechny klienty zcela zdarma a na jednom místě hned po přihlášení uvidíte poslední transakce, kolik jste naspořili, informace o úvěrech, limitech na kreditní kartě nebo zprávách od banky.

Nemusíte se nikam proklikávat a vše vidíte ihned. Pro podrobnější informace si pak rozkliknete daný produkt, kde pak vidíte podrobnější informace (třeba všechny příchozí nebo odchozí platby na běžném účtu).

Hello Bank! – Přihlášení do online bankovnictví

Přihlašovací stránku internetového bankovnictví Hello Bank! najdete na oficiálním webu v pravém horním rohu, kde kliknete na tlačítko „Přihlásit“. To vás zavede na přihlašovací stránku. Využít můžete také tohoto tlačítka, které vás zavede na stejné místo:

PŘIHLÁŠENÍ DO INTERNETOVÉHO BANKOVNICTVÍ HELLO BANK! NAJDETE ZDE

Přihlásíte se pomocí přihlašovacího jména a hesla, které jste si zvolili během zařizování libovolného produktu u Hello Bank. K němu pak získáte do internetového bankovnictví přístup i se všemi informacemi a přehledy. Další produkty si pak můžete zařídit skrze online bankovnictví.

Mobilní aplikace Hello Bank! pro Android, iOS i Huawei

Internetové bankovnictví v prohlížeči je super vymoženost, ale díky domu, že dnes si takové malé počítače v podobě chytrých telefonů nosíme skoro všichni v kapse, nic nebrání tomu, abychom své finance mohli spravovat opravdu kdykoliv a kdekoliv. I Hello Bank! má samozřejmě svoji mobilní aplikaci pro chytré telefony s operačními systémy Android, iOS (iPhone) nebo telefony Huawei. Díky appce máte vše doslova na dosah ruky 24 hodin 7 dní v týdnu.

V rámci aplikace zařídíte nebo si prohlédnete vše, co v internetovém bankovnictví na počítači. Přihlášení je pak zabezpečeno biometrickými údaji, kdy se přihlašujete otiskem prstu, duhovky nebo obličeje (Face ID), pokud tyto možnosti váš telefon má.

Použití, instalace a cokoliv s aplikací spojeno je samozřejmě zcela zdarma a možná uvidíte, že přehledy nebo zadávání příkazů v telefonu je mnohem pohodlnější. Díky telefonu můžete také snadno zadávat QR platby, kdy vyfocením QR kódu rovnou přejdete k potvrzení platby, kdy máte všechny potřebné údaje již zadány, takže je stačí jen překontrolovat. Tím se vše zrychlí a omezí možnost překlepu nebo jiné chyby.

Jestli chytrý telefon používáte, aplikaci pro internetové bankovnictví jistě oceníte. Stahovat můžete přes odkazy na oficiálním webu nebo využijte tlačítek, která vás zavedou do oficiálních knihoven aplikací, kde jí jen stáhnete a začnete používat:

HELLO BANK! PRO ANDROID STÁHNETE ZDE HELLO BANK! PRO iOS STÁHNETE ZDE HELLO BANK! PRO HUAWEI STÁHNETE ZDE

Podívejte se také na oficiální video, které ukazuje mobilní aplikaci v akci:

Hello Bank nabízí Google Pay i Apple Pay

Když už jsme u chytrých telefonů, tak ty dnes můžeme používat místo platební karty k bezkontaktnímu placení. Místo karty k terminálu přiložíme telefon a platba proběhne. Ověření probíhá biometrickými údaji, kdy je potřeba telefon odemknout. Nezadáváme tedy PIN.

Aby toto vše mohlo proběhnout, je potřeba, aby banka tyto funkce umožňovala. Hello Bank je ovšem moderní banka, takže i platby přes Google Pay nebo Apple Pay jsou samozřejmě možné a vy si tak své platební karty snadno nahrajete do telefonu, a plastové karty pak už budete potřebovat jen velmi zřídka třeba na výběry z bankomatu. Na běžné placení ale bude plně stačit telefon.

Jde o super vymoženost, která při placení ušetří dost času a nemusíte vlastně ani vytahovat peněženku.

Bankomaty a pobočky Hello Banky!

Jestli hledáte bankomaty nebo pobočky Hello Bank, využít můžete mapku přímo na oficiálním webu Hello Bank, kde si jen zakliknete, jestli hledáte pobočku nebo bankomat. Zjistíte také informace jako otevírací doby nebo bližší informace, kde se bankomat nachází.

Jde také celkem ojediněle o preferovaný způsob, jak bankomat/pobočku najít. Google Mapy nebo Mapy.cz nejsou bohužel zrovna vhodné k vyhledávání poboček a bankomatů Hello Bank, pokud zrovna neznáte přesnou adresu. Když třeba do Google Map zadáte „Hello Bank“, dostanete výsledek pouze centrály, ale již ne dalších poboček nebo bankomatů, což je docela škoda.

Kontakt na Hello Bank! – formulář, telefon a adresa sídla

Kontaktní údaje najdete na oficiálním webu, nebo je můžete využít zde:

  • Telefon: 257 080 080 (8:00 až 20:00 v pracovní dny)
  • Formulář: Můžete také napsat přes formulář. Předvyplněný ho najdete i ve svém internetovém bankovnictví
  • Adresa:  Karla Engliše 3208/5, 150 00 Praha 5

Sledujte Hello Bank i na sociálních sítích

Často kladené otázky (FAQ)

Jaký je kód banky Hello Bank?

3050

Jaký je BIC/SWIFT Hello Bank?

BPPFCZP1

Kde sídlí Hello Bank?

Karla Engliše 3208/5, 150 00 Praha 5

Co je potřeba z založení běžného účtu online?

Občanský průkaz a další doklad totožnosti. Pro ověřovací platbu je také potřeba jíž mít účet u některé z českých bank. Pokud nemáte, je potřeba zajít na pobočku a účet založit tam.

 

 

Podobné články

Back to top button