Internetové bankovnictví

MONETA Money Bank – přihlášení do internetového bankovnictví

Název internetového bankovnictví Moneta Money Bank je Internet Banka

PŘIHLÁSIT SE DO MONETA INTERNET BANKY MŮŽETE ZDE

České banky mají obecně ve zvyku pojmenovávat svá internetová bankovnictví tak, že v zásadě nelze na první pohled poznat, o jakou přesně banku jde. Ať jde o obecné názvy typu Moje banka od Komerční banky nebo naopak nicneříkající názvy George od České spořitelny, tak je občas složité přesně vědět, o jaký internetbanking jde. Asi tak nepřekvapí, že ani Moneta se nevydala jinou cestou, protože její internetové bankovnictví se jmenuje Internet banka.

Tímto jsme se zbavili kritiky, tak půjdeme k příjemnějším věcem, kterých je daleko více. Moneta Money Bank nabízí celou škálu klasických finančních a bankovních produktů. Zřídit si můžete běžný účet, spořící účet, stavební spoření, ale třeba si také půjčit nebo si zřídit hypotéku či pojištění. To píšeme hlavně proto, že internetové bankovnictví Monety extrémně usnadňuje přehled o všech produktech, které si zařídíte.

Na jednom místě přehledně a pohodlně vidíte stav účtů, půjček, spoření, pojištění nebo čehokoliv jiného. Snadno a rychle na první pohled zjistíte zůstatky nebo si prohlédnete platby, aniž byste museli chodit na pobočku nebo k bankomatu. Internet banka se hodí i těm, kteří mají zařízený třeba jen klasický běžný účet. Přehledy i nastavení máte na jednom místě a dostupné kdykoliv a kdekoliv, kde máte přístup k internetu. Na vše se můžete podívat jak ze svého chytrého telefonu, tak i z počítače.

MONETA Money Bank – základní informace
Oficiální webmoneta.cz
Adresa sídlaVyskočilova 1422/1a, Praha, 140 00, Česká republika
Kód banky0600
BIC/SWIFTAGBACZPP
Telefon224 443 636 (Nonstop)

Moneta internet bank – přihlásit do internetového bankovnictví

Na přihlašovací stránku Moneta Internet Banky se dostanete přímo z oficiálních stránek Moneta.cz. V pravém horním rohu kliknete na tlačítko „Internet Banka“, které vás zavede přímo na přihlášení, kam zadáte své přihlašovací jméno a heslo. Využít můžete také tohoto tlačítka, které vás zavede na stránku ib.moneta.cz, kde se jen přihlásíte:

PŘIHLÁSIT SE DO MONETA INTERNET BANKY MŮŽETE ZDE

Pokud si nepamatujete své přihlašovací jméno nebo heslo, je možné je obnovit z mobilního bankovnictví Smart banka, nebo zavoláním na infolinku Monety 224 443 636.

Pokud vám vyhovovala starší verze Internet Banky, tak i ta je stále dostupná. Najít jí můžete na přihlašovací stránce, kam se dostanete třeba přes tlačítko výše, nebo můžete navštívit tuto stránku Monety, kde najdete všechny odkazy na jednom místě.

Proč využívat internetbanku Monety?

Bankovní úkony už dávno nemusíme provádět jen na pobočce. Nemusíme čekat ne to, až dorazí dopis s vyúčtováním nebo složitě řešit každou jednotlivou platbu. Díky internetu máme daleko větší a hlavně okamžitý přehled a nastavit platby, zkontrolovat stav účtu nebo cokoliv jiného je otázka pár sekund.

Internetbanka Moneta Money Bank takříkajíc pod jednou střechou nabízí přehledy o všem, co máte u této banky sjednané, stejně jako si nové produkty můžete snadno zřídit bez toho, aniž byste někam museli chodit. Na pár kliknutí je vše zařízeno.

Přehledy toho nejdůležitějšího máte jako na dlani hned na úvodní stránce internetového bankovnictví, kdy se můžete také dívat do podrobnějších přehledů. Najít, jestli došla nebo odešla platba je otázka pár sekund, nastavení trvalých příkazů nebo inkasa máte také za pár chvil hotové.

Internetové bankovnictví přináší samé výhody, díky kterým budou všechny tyto operace naprosto snadné, přehledné a nezaberou téměř žádný čas.

Chcete svojí banku také na mobilu? Od toho tu je Smart Banka

Stejně jako internet změnil to, jak snadný máme přístup k informacím, chytré telefony se postaraly o to, že informace a aplikace máme dostupné opravdu kdykoliv a kdekoliv. I svojí banku si dnes můžete nosit v kapse a všechny přehledy tak máte doslova na dosah ruky.

Stejně snadno můžete zadat platbu nebo okamžitě zkontrolovat, jestli nepřišly nebo neodešly peníze. Přes Smart Banku můžete také potvrzovat platby, obnovit heslo a máte při ruce funkce, díky kterým cokoliv ve své bance zařídíte během okamžiku.

Smart Banka od Monety se tradičně umisťuje na předních příčkách mezi nejlepšími aplikacemi v kategorii mobilního bankovnictví. Můžete si tak být jisti kvalitou, jednoduchostí použití, ale hlavně také úrovní zabezpečení.

MONETA Smart Banka pro Android – Stahujte ZDE MONETA Smart Banka pro iOS – Stahujte ZDE

Pokud vás zajímá placení mobilem, kdy si přes aplikaci propojíte svoji platební kartu, a k platebnímu terminálu jen přikládáte telefon, tak i zde vás potěšíme. Moneta funguje jak s Google Pay tak Apple Pay.

GE Money Bank je dnes Moneta Money Bank

Moneta Money Bank se původně u nás jmenovala GE Money Bank. Národní pobočky této nadnárodní banky byly rozprodány a přejmenovány, což je přesně také případ odkoupení GE Money Bank a změna jména na Moneta Money Bank v roce 2016.

Stejným způsobem se na MONETA přejmenovaly i další divize GE, které dnes přejmenované právě pod Monetu.

Sledujte MONETA Money Bank na sociálních sítích

Základní informace a odpovědi na otázky (FAQ)

Jaký je kód MONETA Money Bank?

Kód MONETA Money Bank je 0600

Jaký je kód BIC/SWIFT MONETA Money Bank?

BIC/SWIFT MONETA Money Bank je AGBACZPP

Podobné články

Back to top button